مطالب مرتبط با واژه 'بچه'

  عمو زنجیرباف، نماد مبارزه با پلیدی

  از دیرباز در ایران، آئین ها و مناسبتهای مختلف، با ترانه ها و بازیهای مختلف و پر از شور و هیجان همراه بودند و فضای توام با نشاط و سرزندگی بر این مناسبتها حاکم می کردند.
  1398/2/16 00:52

  تاریخ معاصر ایران و تفاوت زنان دارا و ندار

  زنانی که برای بچه های خود دایه می گیرند به سرعت و پشت سر هم بار بر می دارند و تقریبا سالی یک شکم می زایند....
  1397/2/16 16:48

  سبک یکسان تربیت بچه در تمام نقاط ایران/ از خواندن لالایی تا چیزخور کردن بچه ها

  آداب و ترتیبات پروش کودک و بزرگ کردن او در همه جای سرزمین ایران – از ایلات و عشایر گرفته تا روستاها و شهرها- یکسان است. یعنی در تمام نقاط کشور ایران برای فرزند لالایی می خوانند؛ منتها با لهجه های متفاوت اما همه شیرین و شنیدنی . . .
  1396/8/14 21:25

  عکس‎جالب محمد‎علی‎کلی درکنار بچه‎هایش

  محمد علی با نام قبلی کَسیوس مارسلوس کلی جونیور مشهور به محمدعلی کلی، یکی از مشهورترین بوکسورهای سنگین وزن جهان است. او پس از گرویدن به اسلام در فعالیتهای سیاسی نیز نقش داشت و به همین دلیل بیش از سایر قهرمانان ورزشی در جهان مطرح شد. وی همچنین در قرن بیستم عنوان یکی از بزرگترین قهرمانان ورزشی را نیز از آن خود کرد
  1394/5/27 20:31

  عکس/وقتی در اروپا بحران مالی بود

  در سال ۱۹۲۹ و ۱۹۳۰ بحران مالی آمریکا را فرا گرفت این در حالی بود که در این سال ها یعنی سال های نیمه اول قرن بیستم دو جنگ جهانی خانمان بر انداز در اروپا شکل گرفت و اثرات زیادی بر زندگی مردم گذاشت. برخی از آثار این دوره پدیده فروش فرزندان می باشد که بر اثر فقر اتفاق می افتاد این تصویر به سال ۱۹۴۰ فرانسه یا ایتالیا مربوط می شود که در آن دو بچه ناخواسته به دلیل فقر برای فروش آویزان شده اند.
  1394/1/25 16:41
7